BABY MONSTERS PHOENIX

Wózek dziecięcy Baby Monsters Phoenix to następca popularnego i lubianego wózka Compact, po którym odziedziczył wszystkie najlepsze cechy. Jest idealny do komfortowej jazdy, ponieważ dzięki swoim właściwościom technicznym dostosowuje się do naszych potrzeb. Rączka pokryta skórą wegańską oraz wodoodporna budka to nowe atuty naszego najpopularniejszego wózka. Szerokość siedziska, różne pozycje uchwytu i łatwość składania sprawiają, że będzie to ostatni wózek, jaki potrzebujesz - po nim nie zechcesz żadnego innego.

PHOENIX SE HELSINKI & DAKAR  

Specjalna edycja Baby Monsters Phoenix obejmuje dwa modele: Helsinki oraz Dakar. Te wersje wyróżniają unikalne materiały oraz dodatkowe, specjalnie dopasowane akcesoria. Zarówno rączkę jak i dołączony do zestawu pałąk pokryto skórą, która nadaje wózkowi ekskluzywnego charakteru.

Baby Monsters Phoenix

Ciągłe dążenie do perfekcji to jedna z podstawowych zasad w Baby Monsters, dlatego też z dumą prezentujemy następcę popularnego wózka spacerowego Compact.
Zmiany, w stosunku do poprzednika, objęły m.in. pałąk oraz rączkę, które pokryte są skórą wegańską. Odświeżono również wygląd wózka oraz zmodyfikowano system wentylacji. Jednak największa zmiana dotyczy budki - od teraz jest ona wodoodporna, co zapewnia ochronę dziecka przed deszczem.
Na uwagę zasługują również wersje limitowane: Baby Monsters Phoenix Helsinki oraz Baby Monsters Phoenix Dakar wykonane z denimowego materiału.

- duża budka chroniąca przed słońcem (zabezpieczenie UPF50+) i deszczem (wodoodporność)

- panel siateczkowy pozwalający zaglądać do wózka oraz zapewniający odpowiednią wentylację

- szerokie siedzisko pozwala na komfortową podróż dzieci bez względu na wiek

- regulowany uchwyt pokryty skórą wegańską

- płynna regulacja oparcia siedziska, w tym pozycja w pełni leżąca

- regulowany podnóżek

- zdejmowany pałąk

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

- odpinane koła z gumy odpornej na przebicie, przednie w rozmiarze 7'' tylne 8''

- przednie koła obrotowe z możliwością blokady

- pojemny kosz na zakupy

- łatwe składanie za pomocą opatentowanego mechanizmu

- kompaktowe rozmiary po złożeniu

- w zestawie osłonka na nóżki

- możliwość montażu gondoli (nie stanowi części zestawu)

- możliwość montażu fotelika kubełkowego (nie stanowi części zestawu), który pozwala na podróżowanie przodem lub tyłem do kierunku jazdy

- dzięki dostępnym oddzielnie adapterom, istnieje możliwość zamontowania niemalże dowolnego fotelika z grupy 0

DANE TECHNICZNE

Baby Monsters Phoenix

Wózek dziecięcy Baby Monsters Phoenix

Wózek dziecięcy Baby Monsters Phoenix, dzięki dostępnym adapterom, możemy przekształcić w wózek wielofunkcyjny 2 w 1. Adaptery pozwalają zamontować na ramie wózka fotelik Baby Monsters Luna lub foteliki firmy Maxi-Cosi z grupy 0.

Dopełnieniem funkcjonalności wózka dziecięcego Baby Monsters Phoenix jest gondola, która pozwala nam przewozić dziecko w wygodnej pozycji.

Wśród akcesoriów dodatkowych znajdziemy również siedzenie kubełkowe, które umożliwia jazdę zarówno przodem jak i tyłem do kieruku jazdy oraz torbę transportową.

Baby Monsters Phoenix