BABY MONSTERS KUKI TWIN 2.0

Wózek bliźniaczy Baby Monsters Kuki Twin 2.0 jest idealnym kompanem w podróży. Możliwość transportu wózka w dedykowanym plecaku, na ramieniu w połączeniu z niską wagą (9,8kg) sprawia, iż przenoszenie Baby Monsters Kuki Twin 2.0, w porównaniu do innych wózków bliźniaczych, jest łatwiejsze. Zalety kompaktowych wymiarów można docenić również przy poruszaniu się w przestrzeniach miejskich. Podobnie jak w innych wózkach Baby Monsters, budka została wykonana z poliestru z filtrem UPF 50+ zapewniającym ochronę przed promieniami UV.

Kuki Twin

Wózek bliźniaczy Baby Monsters Kuki Twin został zaprojektowany z myślą o połączeniu dwóch niezwykle ważnych cech nowoczesnego wózka. Wózek jest łatwy w transportowaniu i przechowywaniu - po złożeniu zajmuje miejsca niż typowy wózek bliźniaczy - a przy tym nie traci on nic ze swojej funkcjonalności.

Przeznaczony dla dzieci z grupy 0 do 15kg
Waga produktu:
Całość: 9.8kg
Maksymalne obciążenie: 33 kg

Wymiary:
Rozłożony: 85 cm x 69 cm x 101 cm
Złożony: 67cm x 44 cm x 26 cm
Podnóżek: 15cm
Siedzisko: szerokość 28cm , głębokość 22cm
Oparcie: 40cm

Materiały:
600D miękki materiał poliestrowy
Neoprene 100 D

- duża budka chroniąca przed słońcem (zabezpieczenie UPF50+)

- dwa siedziska o wymiarach 28x22x40cm

- unikalny system składania,

- kompaktowe rozmiary po złożeniu

- niska waga: 9,8kg

- płynna regulacja oparcia siedziska, w tym pozycja w pełni leżąca

- bezobsługowe koła

- przednie koła obrotowe z możliwością blokady

- pojemny kosz na zakupy

- regulowany podnóżek

- zdejmowany pałąk

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

DANE TECHNICZNE

Kuki Twin
Kuki Twin

Wózek bliźniaczy Baby Monsters Kuki Twin 2.0

Podwójne szczęście to również  dodatkowe wyzwania, tak dla rodziców jak i dla osób projektujących wózki bliźniacze. Ze względu na swoje wymiary taki wózek z reguły jest nieporęczny oraz ciężko nim manewrować w ciasnych przestrzeniach. W wózku dziecięcym Baby Monsters Kuki Twin 2.0 udało nam się zachować komfort podróżowania dzieci jednocześnie zmniejszając do minimum wymiary ramy, dzięki temu powstał wózek, który sprawnie poradzi sobie w wąskich przejściach i będzie łatwy w transporcie i przechowywaniu. Dzięki niskiej wadze i dostępnemu oddzielnie plecakowi, sprawdzi się on również w podróżach.