BABY MONSTERS KUKI

Wózek dziecięcy Baby Monsters Kuki 2.0 jest idealnym kompanem w podróży. Możliwość transportu wózka w dedykowanym plecaku, na ramieniu lub ciągnąc niczym walizkę na kółkach w połączeniu z niską wagą (5,5kg) sprawia, iż przenoszenie Baby Monsters Kuki nie sprawia żadnego problemu. Pomimo kompaktowych wymiarów po złożeniu, wózek pozostaje komfortowy w użytkowaniu, to za sprawą siedziska o szerokości 30cm i głębokości 22cm. Podobnie jak w innych wózkach Baby Monsters, budka została wykonana z poliestru z filtrem UPF 50+. Jego wytrzymała konstrukcja przewiezie dzieci o wadze do 22kg.

Baby Monsters Kuki 2.0 to wózek dziecięcy, który został zaprojektowany z myślą o połączeniu dwóch niezwykle ważnych cech nowoczesnego wózka. Wózek jest łatwy w transportowaniu i przechowywaniu - po złożeniu zajmuje o połowę mniej miejsca niż typowa "parasolka" - a przy tym nie traci on nic ze swojej funkcjonalności. Dzięki wytrzymałej konstrukcji przewiezie on dziecko o maksymalnej wadze do 22kg.

Przeznaczony dla dzieci z grupy 0 do 4 lat
Waga produktu:
Rama: 4.8kg
Całość: 5.5kg
Maksymalne obciążenie: 22 kg

Wymiary:
Rozłożony: 66 cm x 47 cm x 101 cm
Złożony: 31.5 cm x 66 cm x 25 cm
Podnóżek: 15cm
Siedzisko: szerokość 30cm , głębokość 22cm
Oparcie: 41cm

- duża budka chroniąca przed słońcem (zabezpieczenie UPF50+)

- szerokie siedzisko o wymiarach 30x22x41cm

- unikalny system składania, pozwalający ciągnąć złożony wózek

- kompaktowe rozmiary po złożeniu

- niska waga: 5,5kg

- płynna regulacja oparcia siedziska, w tym pozycja w pełni leżąca

- bezobsługowe koła

- przednie koła obrotowe z możliwością blokady

- pojemny kosz na zakupy

- regulowany podnóżek

- zdejmowany pałąk

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

DANE TECHNICZNE

Baby Monsters Kuki
kuki

Wózek dziecięcy Baby Monsters Kuki 2.0

Wózek dziecięcy Baby Monsters Kuki 2.0, dzięki dostępnym akcesoriom możemy przekształcić w funkcjonalny wózek 2w1. To za sprawą miękkiej gondoli, która umożliwi dziecku komfortowy wypoczynek w pozycji leżącej.

Oferujemy również plecak transportowy, który idealnie sprawdzi się w podróży - dzięki niemu podczas przenoszenia wózka, obie ręcę mamy wolne.

Standardowo, jak w przypadku innych wózków Baby Monsters, dostępne są również zestawy kolorystyczne, które pozwolą dostosować wygląd wózka do naszych aktualnych upodobań.