Gorące nowości w Baby Monsters

Lato w Baby Monsters obfituje w nowości w naszej ofercie. W czerwcu do sprzedaży trafił długo oczekiwany wózek dziecięcy Baby Monsters Kuki - jego lekka konstrukcja oraz możliwość transportu w formie koszyka szybko zyskały uznanie wśród rodziców. Nowością przy tym modelu jest również plecak transportowy, który pozwala w łatwy sposób przenosić wózek, gdy nie jest używany - forma plecaka jest szczególnie użyteczna w podróży, gdy potrzebujemy wolnych rąk do noszenia innych bagażów. W ślad za Kukim, w punktach sprzedaży pojawił się Baby Monsters Fresh 3.0 - wózek wielofunkcyjny z możliwością instalacji gondoli oraz fotelika na ramie wózka - ze swoją wytrzymałą ramą i skórzanymi dodatkami również cieszy się sporym zainteresowaniem.

Na naszym profilu facebookowym zapowiedzieliśmy nowe letnie kolory Mango&Caribbean w wózkach Baby Monsters Compact 2.0, Globe oraz Easy Twin. Dołączą one do dwóch nowych zestawów kolorystycznych, które przewidziane są na rok 2018 i 2019 - Atlantic&Milkshake!
W facebooku przeprowadziliśmy również szybki konkurs w którym podzieliliście się z nami swoimi opowieściami o nagłych i niespodziewanych potrzebach waszych dzieci.

To nie koniec premier na lato! Dziś debiutuje nowa, hiszpańska strona www.baby-monsters.com - znajdziecie tam nowe produkty Little Things, które wkrótce zostaną wprowadzone do polskiej sieci sprzedaży. Wśród nich znajduje się m.in. lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie, lampki nocne, mini toaletę oraz leżaczek.

Scroll to top