BABY MONSTERS EASY TWIN 3.0S

Wózek dziecięcy BABY MONSTERS EASY TWIN 3.0S jest niezwykle praktycznym wózkiem przeznaczonym nie tylko dla bliźniaków, ale również dla dzieci w różnym wieku. Wszystko za sprawą dodatkowych gondol i adapterów, które sprawiają, iż możliwości konfiguracyjne tego wózka są niemalże nieskończone.
Całość dopełniają pakiety kolorystyczne, dzięki nim Twój wózek będzie niepowtarzalny!

Baby Monsters

Oto jeden z najciekawszych wózków dziecięcych dla bliźniaków (i nie tylko) dostępnych na naszym rynku. Wszystko w tym wózku zasługuje na wyróżnienie, począwszy od wymiarów, przez możliwości konfiguracyjne, skończywszy na zestawach kolorystycznych. Zaledwie 65 cm szerokości, sprawia iż jest to jeden z najwęższych wózków spośród wózków bliźniaczych. Takie wymiary nie przeszkodziły jednak konstruktorom w zapewnieniu komfortu podróżowania oraz funkcjonalności. Dzięki dostępnym adapterom możemy zainstalować na ramie wózka gondolę lub fotelik samochodowy - dzięki temu wózek będzie idealnym środkiem transportu nie tylko dla bliźniaków, ale i dla dzieci w zbliżonym wieku - stając się swoistym rodzajem wózka "rok po roku".

Baby Monsters Easy Twin 3.0s LT

BABY MONSTERS EASY TWIN 3.0S LT

Najnowsza odsłona BABY MONSTERS EASY TWIN 3.0S jest o 15% lżejsza od poprzednika przy czym może przewieźć o 42% większe obciążenie. Powiększone oparcie oraz nowy system hamulcowy sprawia, iż podróż odbywa się w jeszcze większym komforcie. Wszystko to przy 65cm szerokości, co pozwala na łatwe pokonywanie wąskich przejść i drzwi, i niezwykłej praktyczności. Easy Twin 3.0s to wózek dziecięcy, który posłuży przez lata.

- lekka konstrukcja

- zaledwie 65cm szerokości

- duża budka z zabezpieczeniem UPF 50+

- płynna regulacja oparcia siedziska, w tym pozycja w pełni leżąca

- regulowany podnóżek

- regulowany uchwyt ze zdejmowanym okryciem

- przednie koła obrotowe z możliwością blokady

- gumowe, 23cm (tylne) i 18cm (przednie), amortyzowane, odpinane koła

- tylne oraz boczne okienko z siatką

- hamulec nożny

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

- pojemny kosz na zakupy

- folia przeciwdeszczowa do spacerówki

- dzięki dostępnym adapterom, istnieje możliwość zamontowania gondoli i fotelików Luna lub Maxi-Cosi

DANE TECHNICZNE

Baby Monsters

Wózek dziecięcy Baby Monsters Easy Twin

Wózek dziecięcy Baby Monsters Easy Twin

Baby Monsters Easy Twin 3.0s to idealna propozycja dla osób posiadających dwójkę dzieci w zbliżonym wieku. Możliwość niezależnego montowania fotelików, gondoli lub siedziska pozwala na dostosowanie wózka do aktualnych potrzeb. Dzięki temu spacer z dwójką dzieci nie jest już wyzwaniem.
Dedykowane akcesoria jeszcze bardziej rozbudowują możliwości konfiguracyjne wózka.
Budka odwracalna umożliwia zamontowanie miękkiej gondoli tyłem do kierunku jazdy, natomiast kosz Shop'n'Go zapewni dodatkową przestrzeń - niezbędną przy każdych zakupach.
Wszystko to przy szerokości wózka wynoszącej zaledwie 65cm.
Baby Monsters, z myślą o bliźniakach, przygotowało również torbę do wózka, która zapewnia miejsce na wszystkie przedmioty niezbędne podczas spacerów.
Warto również wspomnieć o licznych akcesoriach uniwersalnych, które dodatkowo uprzyjemniają korzystanie z wózka. Wśród nich znajdziemy choćby torbę z łóżeczkiem podróżnym, czy też wspomnianą miękką gondolę.

FAQ

Q: Czym różnią się poszczególne wersje wózka Easy Twin?
A: Wózek w wersji Easy Twin 3.0 w stosunku do 2.0 posiada m.in. dłuższy podnóżek oraz zmienione koła. Dodatkowo wersja 3.0S posiada możliwość zamontowania budki odwracalnej.

Q: Jakie foteliki mogę zamontować na ramie wózka Easy Twin za pomocą adapterów?
A: Większość fotelików Maxi-Cosi z grupy 0 jest kompatybilna z wózkiem Easy Twin. Nie gwarantujemy, iż foteliki innych producentów będą możliwe do zamontowania na wózku.