BABY MONSTERS EASY TWIN 4.0

Wózek dziecięcy BABY MONSTERS EASY TWIN 4 to połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym projektem, który nie tylko sprawia wrażenie lekkiego i zwinnego, ale jest taki w praktyce. Szerokie możliwości konfiguracyjne sprawiają, że czwarta odsłona wózka Easy Twin sprawdzi się nie tylko jako wózek bliźniaczy, ale również jako wózek rok po roku. Aby dopełnić uniwersalny charakter naszego wózka dodaliśmy możliwość zakupu pojedynczych budek w wybranym kolorze - dzięki temu można tworzyć własne, unikalne połączenia kolorystyczne.

Easy Twin 4

Oto jeden z najciekawszych wózków dziecięcych dla bliźniaków (i nie tylko) dostępnych na naszym rynku. Wszystko w tym wózku zasługuje na wyróżnienie, począwszy od wymiarów, przez możliwości konfiguracyjne, skończywszy na zestawach kolorystycznych. Zaledwie 65 cm szerokości, sprawia iż jest to jeden z najwęższych wózków spośród wózków bliźniaczych. Takie wymiary nie przeszkodziły jednak konstruktorom w zapewnieniu komfortu podróżowania oraz funkcjonalności. Dzięki dostępnym adapterom możemy zainstalować na ramie wózka gondolę lub fotelik samochodowy - dzięki temu wózek będzie idealnym środkiem transportu nie tylko dla bliźniaków, ale i dla dzieci w zbliżonym wieku - stając się swoistym rodzajem wózka "rok po roku".

Najnowsza odsłona BABY MONSTERS EASY TWIN 3.0S jest o 15% lżejsza od poprzednika przy czym może przewieźć o 42% większe obciążenie. Powiększone oparcie oraz nowy system hamulcowy sprawia, iż podróż odbywa się w jeszcze większym komforcie. Wszystko to przy 65cm szerokości, co pozwala na łatwe pokonywanie wąskich przejść i drzwi, i niezwykłej praktyczności. Easy Twin 3.0s to wózek dziecięcy, który posłuży przez lata.

- przeznaczony dla dzieci o wadze do 22kg

- lekka konstrukcja

- zaledwie 67cm szerokości

- duża, wodoodporna budka z zabezpieczeniem UPF 50+

- płynna regulacja oparcia siedziska, w tym pozycja w pełni leżąca

- regulowany podnóżek

- regulowany uchwyt pokryty perforowaną ekoskórą

- pałąki pokryte ekoskórą

- dwa, oddzielne pałąki, osobne dla każdego dziecka

- gumowe, 24cm (tylne) i 19cm (przednie), amortyzowane, odpinane koła

- tylne okienko wentylacyjne z siatką

- hamulec nożny

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

- przednie koła obrotowe z możliwością blokady

- pojemny kosz na zakupy z łatwym dostępem

- folia przeciwdeszczowa do spacerówki

- dzięki dostępnym adapterom, istnieje możliwość zamontowania gondoli i fotelików Luna lub innych z mocowaniem "Maxi-Cosi"

DANE TECHNICZNE

Wózek dziecięcy Baby Monsters Easy Twin

Baby Monsters Easy Twin to idealna propozycja dla osób posiadających dwójkę dzieci w zbliżonym wieku. Możliwość niezależnego montowania fotelików, gondoli lub siedziska pozwala na dostosowanie wózka do aktualnych potrzeb. Dzięki temu spacer z dwójką dzieci nie jest już wyzwaniem.
Dedykowane akcesoria jeszcze bardziej rozbudowują możliwości konfiguracyjne wózka.
Opcjonalny kosz Shop'n'Go zapewni przestrzeń - niezbędną przy każdych zakupach.
Wszystko to przy szerokości wózka wynoszącej zaledwie 67cm.
Baby Monsters, z myślą o bliźniętach, przygotowało również torbę do wózka, która zapewnia miejsce na wszystkie przedmioty niezbędne podczas spacerów.
Warto również wspomnieć o licznych akcesoriach uniwersalnych, które dodatkowo uprzyjemniają korzystanie z wózka. Wśród nich znajdziemy choćby torbę z łóżeczkiem podróżnym, czy też śpiworki.

FAQ

Q: Czym różnią się poszczególne wersje wózka Easy Twin?
A: Wózek w wersji Easy Twin 3.0 w stosunku do 2.0 posiada m.in. dłuższy podnóżek oraz zmienione koła. Dodatkowo wersja 3.0S posiada możliwość zamontowania budki odwracalnej.

Q: Jakie foteliki mogę zamontować na ramie wózka Easy Twin za pomocą adapterów?
A: Większość fotelików Maxi-Cosi z grupy 0 jest kompatybilna z wózkiem Easy Twin. Nie gwarantujemy, iż foteliki innych producentów będą możliwe do zamontowania na wózku.