BABY MONSTERS EASY TWIN 3.0S

Wózek dziecięcy BABY MONSTERS EASY TWIN 3.0S jest niezwykle praktycznym wózkiem przeznaczonym nie tylko dla bliźniaków, ale również dla dzieci w różnym wieku. Wszystko za sprawą dodatkowych gondol i adapterów, które sprawiają, iż możliwości konfiguracyjne tego wózka są niemalże nieskończone.
Całość dopełniają pakiety kolorystyczne, dzięki nim Twój wózek będzie niepowtarzalny!

Baby Monsters Easy Twin 3.0s LT

BABY MONSTERS EASY TWIN 3.0S LT

Najnowsza odsłona BABY MONSTERS EASY TWIN 3.0S jest o 15% lżejsza od poprzednika przy czym może przewieźć o 42% większe obciążenie. Powiększone oparcie oraz nowy system hamulcowy sprawia, iż podróż odbywa się w jeszcze większym komforcie. Wszystko to przy 65cm szerokości, co pozwala na łatwe pokonywanie wąskich przejść i drzwi, i niezwykłej praktyczności. Easy Twin 3.0s to wózek dziecięcy, który posłuży przez lata.

Baby Monsters

Oto jeden z najciekawszych wózków dziecięcych dla bliźniaków (i nie tylko) dostępnych na naszym rynku. Wszystko w tym wózku zasługuje na wyróżnienie, począwszy od wymiarów, przez możliwości konfiguracyjne, skończywszy na zestawach kolorystycznych. Zaledwie 65 cm szerokości, sprawia iż jest to jeden z najwęższych wózków spośród wózków bliźniaczych. Takie wymiary nie przeszkodziły jednak konstruktorom w zapewnieniu komfortu podróżowania oraz funkcjonalności. Dzięki dostępnym adapterom możemy zainstalować na ramie wózka gondolę lub fotelik samochodowy - dzięki temu wózek będzie idealnym środkiem transportu nie tylko dla bliźniaków, ale i dla dzieci w zbliżonym wieku - stając się swoistym rodzajem wózka "rok po roku".

- lekka konstrukcja

- zaledwie 65cm szerokości

- duża budka z zabezpieczeniem UPF 50+

- płynna regulacja oparcia siedziska, w tym pozycja w pełni leżąca

- regulowany podnóżek

- regulowany uchwyt ze zdejmowanym okryciem

- przednie koła obrotowe z możliwością blokady

- gumowe, 23cm (tylne) i 18cm (przednie), amortyzowane, odpinane koła

- tylne oraz boczne okienko z siatką

- hamulec nożny

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

- pojemny kosz na zakupy

- folia przeciwdeszczowa do spacerówki

- dzięki dostępnym adapterom, istnieje możliwość zamontowania gondoli i fotelików Luna lub Maxi-Cosi

DANE TECHNICZNE

Baby Monsters
Baby Monsters Easy Twin 4.0 premiera

Wózek dziecięcy Baby Monsters Easy Twin

Wózek dziecięcy Baby Monsters Easy Twin

Baby Monsters Easy Twin 3.0s to idealna propozycja dla osób posiadających dwójkę dzieci w zbliżonym wieku. Możliwość niezależnego montowania fotelików, gondoli lub siedziska pozwala na dostosowanie wózka do aktualnych potrzeb. Dzięki temu spacer z dwójką dzieci nie jest już wyzwaniem.
Dedykowane akcesoria jeszcze bardziej rozbudowują możliwości konfiguracyjne wózka.
Budka odwracalna umożliwia zamontowanie miękkiej gondoli tyłem do kierunku jazdy, natomiast kosz Shop'n'Go zapewni dodatkową przestrzeń - niezbędną przy każdych zakupach.
Wszystko to przy szerokości wózka wynoszącej zaledwie 65cm.
Baby Monsters, z myślą o bliźniakach, przygotowało również torbę do wózka, która zapewnia miejsce na wszystkie przedmioty niezbędne podczas spacerów.
Warto również wspomnieć o licznych akcesoriach uniwersalnych, które dodatkowo uprzyjemniają korzystanie z wózka. Wśród nich znajdziemy choćby torbę z łóżeczkiem podróżnym, czy też wspomnianą miękką gondolę.

FAQ

Q: Czym różnią się poszczególne wersje wózka Easy Twin?
A: Wózek w wersji Easy Twin 3.0 w stosunku do 2.0 posiada m.in. dłuższy podnóżek oraz zmienione koła. Dodatkowo wersja 3.0S posiada możliwość zamontowania budki odwracalnej.

Q: Jakie foteliki mogę zamontować na ramie wózka Easy Twin za pomocą adapterów?
A: Większość fotelików Maxi-Cosi z grupy 0 jest kompatybilna z wózkiem Easy Twin. Nie gwarantujemy, iż foteliki innych producentów będą możliwe do zamontowania na wózku.