BABY MONSTERS COMPACT 2.0

Wózek dziecięcy Baby Monsters COMPACT jest idealny do komfortowej jazdy, ponieważ dzięki swoim właściwościom technicznym dostosowuje się do naszych potrzeb. Szerokość siedziska, różne pozycje uchwytu i łatwość składania sprawiają, że będzie to ostatni wózek, jaki potrzebujesz - po nim nie zechcesz żadnego innego.

PREMIERA BABY MONSTERS COMPACT 2.0 PLUS: LISTOPAD 2018!!

COMPACT 2.0 PLUS

Prezentujemy nowość na polskim rynku: Baby Monsters Compact 2.0 PLUS!! Jest to wersja popularnego wózka dziecięcego, która oprócz cech charakterystycznych dla edycji specjalnej: wysokiej jakości materiałów oraz rączki i pałąka pokrytego skórą, oferuje dodatkowo okrycie na nóżki oraz dodatkowe kieszenie w tylnej części wózka.
Compact 2.0 Plus dostępna będzie w kolorach Grey oraz Denim!
W sieci sprzedaży już od listopada 2018 roku!

Baby Monsters Compact 2.0 Plus
Baby Monsters Compact 2.0 Plus

COMPACT JEANS & TEXAS

COMPACT 2.0 HOPE & WINGS

Specjalna edycja Baby Monsters Compact obejmuje dwa modele: Texas oraz Jeans. Te wersje wyróżniają unikalne materiały oraz dodatkowe, specjalnie dopasowane akcesoria. Zarówno rączkę jak i dołączony do zestawu pałąk pokryto skórą, która nadaje wózkowi ekskluzywnego charakteru.

HOPE oraz WINGS to nazwy limitowanych zestawów kolorystycznych, które wyróżniają się spośród innych swoim wzorem. W skład zestawu wchodzi budka, pałąk, osłonki na pasy oraz wkładka do wózka.

Wózek dziecięcy Baby Monsters Compact

Ciągłe dążenie do perfekcji to jedna z podstawowych zasad w Baby Monsters, dlategoteż z dumą prezentujemy udoskonaloną wersję popularnego wózka spacerowego Compact.
Zmiany w wersji Compact 2.0, w stosunku do poprzedniego modelu, objęły m.in. koła - odświeżony wygląd, dostosowany do innych wózków marki Baby Monsters, nowy projekt o wzmocnionej konstrukcji newralgicznych miejsc. Wózek Compact 2.0 wykonany jest z materiałów, które jeszcze lepiej znoszą trudy codziennego użytkowania.
Na uwagę zasługują również wersje limitowane: Baby Monsters Compact Jeans oraz Baby Monsters Compact Texas - w odróżnieniu od standardowej wersji, zarówno rączka jak i pałąk pokryto skórą, która nadaje wózkom ekskluzywnego wyglądu. Również materiały użyte przy budowie budki znacząco różnią się od tych dostępnych w standardzie.

- duża budka chroniąca przed słońcem (zabezpieczenie UPF50+)

- okienko pozwalające zaglądać do wózka oraz zapewniające odpowiednią wentylację

- szerokie siedzisko pozwala na komfortową podróż dzieci bez względu na wiek

- regulowany uchwyt 

- płynna regulacja oparcia siedziska, w tym pozycja w pełni leżąca

- regulowany podnóżek

- zdejmowany pałąk

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

- odpinane koła z gumy odpornej na przebicie, przednie w rozmiarze 7'' tylne 8''

- przednie koła obrotowe z możliwością blokady

- pojemny kosz na zakupy

- łatwe składanie za pomocą opatentowanego mechanizmu

- kompaktowe rozmiary po złożeniu

- w zestawie folia przeciwdeszczowa

- dzięki dostępnym oddzielnie adapterom, istnieje możliwość zamontowania niemalże dowolnego fotelika z grupy 0

DANE TECHNICZNE

Wózek dziecięcy Baby Monsters Compact

Wózek dziecięcy Baby Monsters Compact, dzięki dostępnym adapterom, możemy przekształcić w wózek wielofunkcyjny 2 w 1. Adaptery pozwalają zamontować na ramie wózka fotelik Baby Monsters Luna lub foteliki firmy Maxi-Cosi z grupy 0.

Dopełnieniem funkcjonalności wózka dziecięcego Baby Monsters Compact jest miękka gondola, która pozwala nam przewozić dziecko w wygodnej pozycji.

Wśród akcesoriów dodatkowych znajdziemy również pałąk z tacką, torbę transportową oraz wkładki do wózka.

Wózek dziecięcy Baby Monsters Compact