BABY MONSTERS ALASKA

Baby Monsters Alaska to najnowszy wózek spacerowy w naszej ofercie. Szerokie, 36cm siedzisko, wodoodporny materiał budki oraz nowe, amortyzowane, bezobsługowe gumowe koła sprawią, że komfortowo pokonasz nim każdą trasę. Ten wózek dziecięcy to esencja naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji wózków dziecięcych - zawiera najlepsze, sprawdzone rozwiązania techniczne połączone z modnym, niepowtarzalnym wyglądem!

Wózek dziecięcy Baby Monsters Alaska
Wózek dziecięcy Baby Monsters Alaska
Wózek dziecięcy Baby Monsters Alaska

Ciągłe dążenie do perfekcji to jedna z podstawowych zasad w Baby Monsters, dlatego też z dumą prezentujemy następcę popularnego wózka spacerowego Compact oraz Phoenix.
Wodoodporna budka, z dodatkowym panelem wentylacyjnym rozkłada się aż do 93cm co zapewnia dziecku osłonę przed wiatrem, słońcem oraz deszczem. Szerokie siedzisko dostarcza dziecku komfortu i obszernej przestrzeni, natomiast możliwość rozłożenia oparcia do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek umożliwia dostosowanie wózka do aktualnych potrzeb. Pięciopunktowe pasy to niezbędne bezpieczeństwo, a nowe amortyzowane koła, regulowana rączka pokryta ekoskórą to łatwość i wygoda prowadzenia połączona ze stylem i nowoczesną stylistyką. Baby Monsters Alaska to wózek dziecięcy, który pokochacie od pierwszego wejrzenia!

- duża budka chroniąca przed słońcem (zabezpieczenie UPF50+) i deszczem (wodoodporność)

- panel siateczkowy pozwalający zaglądać do wózka oraz zapewniający odpowiednią wentylację

- szerokie siedzisko pozwala na komfortową podróż dzieci bez względu na wiek

- regulowany uchwyt pokryty ekoskórą

- płynna regulacja oparcia siedziska, w tym pozycja w pełni leżąca

- regulowany podnóżek

- zdejmowany pałąk

- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

- odpinane koła z gumy odpornej na przebicie, przednie w rozmiarze 7'' tylne 8''

- przednie koła obrotowe z możliwością blokady

- pojemny kosz na zakupy

- łatwe składanie za pomocą opatentowanego mechanizmu

- kompaktowe rozmiary po złożeniu

DANE TECHNICZNE

Baby Monsters Alaska

Baby Monsters Alaska łączy nasze wieloletnie doświadczenie w konstrukcji wózków dziecięcych z nowoczesnymi materiałami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi.